ACORUS, z. ú.

                    pomoc osobám ohroženým domácím násilím

PRACOVNÍK/ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

Co vás čeká

Hledáme pracovnici v sociálních službách na poloviční úvazek na pokrytí 12 hodinových nočních služeb v azylovém domě s nonstop provozem pro osoby ohrožené domácím násilím (ženy, matky s dětmi).

Výše úvazku 0,5 (vhodné i pro studenty VOŠ/VŠ)

Jedná se o přímou práci s klientkami (příjem klientek na krizový pokoj, pomoc s vyřizováním běžných záležitostí klientek, obsluha nonstop telefonní linky a další činnosti spojené s provozem azylového domu).

Mzda 9 000 – 15 000 Kč podle dosažené praxe.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Požadujeme dokončené minimálně středoškolské vzdělání s maturitou a kurz pro pracovníky v sociálních službách (je možné si doplnit do 18 měsíců od nástupu). Ovládání práce na PC -  word, excel, internet.

Výhodou bude, pokud budete umět

Výhodou je absolvování výcviku v krizové intervenci. Znalost problematiky domácího násilí, schopnost reagovat na krizové situace a nalézt řešení. Praxe v sociálních službách vítána.

Co vám můžeme nabídnout

Získání zkušenosti s přímou prací s klientelou, možnost osobnostního a odborného růstu, práce v přátelském týmu zkušených spolupracovníků, možnost pravidelných supervizí a intervizí. 5 týdnů dovolené, 3 dny zdravotního volna, stravenky.

Informace o pozici:

Společnost ACORUS, z. ú., Sokolovská 14/324, Praha – Vysočany

Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)

Benefity: Firemní akce, Příspěvek na vzdělání, Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickday, Stravenky/příspěvek na stravování

Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník

Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek

Délka pracovního poměru: Na dobu určitou

Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva

Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná pro absolventy.

Životopis spolu s motivačním dopisem zašlete do 7. 11. 2020 na
e-mail: jitka.komendova@acorus.cz

Jitka Komendová
finanční a personální manažerka
Centrum pro osoby ohrožené domácím násilím

Vyhledat