ACORUS, z. ú.

                    pomoc osobám ohroženým domácím násilím

DO TÝMU ORGANIZACE ACORUS, z.ú.
HLEDÁME PRACOVNICI V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

Organizace ACORUS poskytuje již více než 20 let odbornou pomoc dospělým osobám a dětem ohroženým domácím násilím.

Pracovnice v sociálních službách

Co vás čeká

Hledáme pracovnici v sociálních službách na částečný úvazek na pokrytí denních 12 hodinových denních služeb (8-20) v azylovém domě s nonstop provozem pro osoby ohrožené domácím násilím (ženy, matky s dětmi).

Výše úvazku 0,5

Jedná se o přímou práci s klientkami v rámci provozování sociálních služeb azylový dům a krizová pomoc (např. příjem klientek do azylového domu a na krizový pobyt, pomoc s vyřizováním běžných záležitostí klientek, obsluha nonstop telefonní linky, kontrola provozního zázemí azylového domu).

Výše mzdy je stanovena dle platných předpisů pro veřejné služby a správu.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Požadujeme dokončené minimálně středoškolské vzdělání a kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách. Znalost práce na PC – word, excel, internet. Základy anglického jazyka.

Výhodou bude, pokud budete umět

Výhodou je absolvování výcviku v krizové intervenci, znalost problematiky domácího násilí, schopnost reagovat na krizové situace a nalézt řešení. Praxe v sociálních službách vítána.

Co vám můžeme nabídnout

Získání zkušenosti s přímou prací s klientelou, možnost osobnostního a odborného růstu, práce v přátelském týmu zkušených spolupracovníků, možnost pravidelných supervizí a intervizí. 5 týdnů dovolené, 3 dny zdravotního volna, příspěvek na stravování.

Nástup: 1. 4. 2022 nebo dohodou

Životopis spolu s motivačním dopisem zašlete na e-mail: jitka.komendova@acorus.cz

Kontaktní osoba: Jitka Komendová

Vyhledat