ACORUS, z. ú.

                    pomoc osobám ohroženým domácím násilím

Hledáme pracovnici (pracovníka) v sociálních službách

Co vás čeká

Hledáme 2 pracovnice (pracovníky) v sociálních službách na částečný úvazek na pokrytí denních 12 hodinových služeb v azylovém domě s nonstop provozem pro osoby ohrožené domácím násilím (ženy, matky s dětmi).

Výše jednotlivých úvazků je 0,6 a 0,25 (kratší úvazek je vhodný i pro studenty VŠ).

Jedná se o přímou práci s klientkami - např. příjem a ukončení pobytu s klientkami azylového domu a klientkami krizové pomoci, pomoc s vyřizováním běžných záležitostí klientek, obsluha nonstop telefonní linky.

Výše platu je stanovena dle platných předpisů ve veřejných službách.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Požadujeme dokončené středoškolské vzdělání. K vykonávání práce je třeba absolvovat kurs pro pracovníky v sociálních službách (je možné si doplnit do 18 měsíců od nástupu). Ovládání práce na PC - kancelářské programy, internet.

Výhodou bude, pokud budete umět

Výhodou je absolvování výcviku v krizové intervenci. Znalost problematiky domácího násilí, schopnost reagovat na krizové situace a nalézt řešení.

Co vám můžeme nabídnout

Získání zkušenosti s přímou prací s klientelou, možnost osobnostního a odborného růstu, práce v týmu zkušených spolupracovníků, možnost pravidelných supervizí a intervizí. Uplatnění kreativitity, možnost realizace vlastních nápadů při přípravě programů pro klientky.

Motivační dopis a životopis zasílejte prosím na adresu:

Iveta.wollerova@acorus.cz

Tel.: 734 557 634

Vyhledat