ACORUS, z. ú.

                    pomoc osobám ohroženým domácím násilím

HLEDÁME PEDAGOGICKOU PRACOVNICI

Co vás čeká

Nabízíme práci s dětmi v azylovém domě pro matky s dětmi, které zažily domácí násilí. Jedná se o práci na částečný úvazek -  0,5.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

VŠ vzdělání (bakalářské či magisterské) v oborech speciální pedagogika (popř. pedagogika nebo psychologie). Součástí pracovní náplně je tvorba individuálního plánu péče o děti, jež zažily domácí násilí nebo byly jeho svědky. Dále mapování rodinné situace, podpora rodičovských kompetencí matky, koordinace doučování a volnočasových aktivit, spolupráce s týmem a dalšími odborníky (škola, poradny aj.). V rámci podpory rodičovských kompetencí uvítáme přípravu a realizaci tématických programů pro maminky s dětmi předškolního věku (popř. programů pro děti).

Výhodou bude, pokud budete mít

- znalost problematiky domácího násilí

- dovednost práce s traumatem

- znalost krizové intervence

- znalost práce s časovou osou

- zkušenost s filiální terapií

Co vám můžeme nabídnout

- možnost uplatnit svou kreativitu a potenciál

- možnost pracovat ve stabilním a inspirativním týmu

- platové rozpětí při úvazku 0,5:  10 – 15 tis. Kč (podle délky praxe). Po skončení zkušení   doby osobní ohodnocení

- pružné rozvržení pracovní doby

- pravidelná supervize týmu + možnost individuální supervize

- podporu vzdělávání a seberozvoje

- stravenky a sick days (podle úvazku)

Nástup možný od 1.6. 2018

Životopis spolu s motivačním dopisem prosím zasílejte na e-mail:iveta.wollerova@acorus.cz

Kontaktní osoba: Ing. Iveta Wollerová, tel.: 734 557 634

Vyhledat