ACORUS, z. ú.

                    pomoc osobám ohroženým domácím násilím

Pracovnice v sociálních službách

Co vás čeká

Hledáme pracovnici v sociálních službách na částečný úvazek na pokrytí denních 12 hodinových denních služeb (8-20) v azylovém domě s nonstop provozem pro osoby ohrožené domácím násilím (ženy, matky s dětmi).

Výše úvazku 0,5

Jedná se o přímou práci s klientkami v rámci provozování sociálních služeb azylový dům a krizová pomoc (např. příjem klientek do azylového domu a na krizový pobyt, pomoc s vyřizováním běžných záležitostí klientek, obsluha nonstop telefonní linky).

Výše platu je stanovena dle platných předpisů pro veřejné služby a správu.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Požadujeme dokončené středoškolské vzdělání. K výkonu profese je třeba absolvovat kurs pro pracovníky v sociálních službách. Znalost práce na PC – word, excel, internet.

Výhodou bude, pokud budete umět

Výhodou je absolvování výcviku v krizové intervenci, znalost problematiky domácího násilí, schopnost reagovat na krizové situace a nalézt řešení. Praxe v sociálních službách vítána.

Co vám můžeme nabídnout

Získání zkušenosti s přímou prací s klientelou, možnost osobnostního a odborného růstu, práce v přátelském týmu zkušených spolupracovníků, možnost pravidelných supervizí a intervizí. 5 týdnů dovolené, 3 dny zdravotního volna, stravenky.

Nástup: 15. 10. 2020

Životopis spolu s motivačním dopisem zašlete na e-mail: iveta.wollerova@acorus.cz

Kontaktní osoba: Ing. Iveta Wollerová,

PRACOVNÍK/ICE PRO FUNDRAISING A PR

Co vás čeká

· Zpracování fundraisingové a PR strategie organizace

· Prezentace ACORUSu navenek

· Vytipování a oslovování nových dárců

· Péče o stávající dárce individuální i firemní

· Vedení adresáře kontaktů na stávající a potenciální dárce, novináře a redaktory médií

· Aktivní komunikace s médii

· Správa sociálních sítí organizace

· Aktivní navrhování a prosazování nové strategie získávání finančních prostředků

· Analyzování možností a zavádění nových aktivit a akcí (např. e-shop, sbírky, benefiční akce aj.)

· Práce s DMS

· Příprava tiskových zpráv, návrh a organizace tiskových konferencí

· Aktivní vyhledávání nových možností propagace organizace