ACORUS, z. ú.

                    pomoc osobám ohroženým domácím násilím

 

Novinky

Poběžte s Neziskovkou roku 2017!

16.4.2018

Poběžte štafetu s Neziskovkou roku!

Připojte se k nám vrámci závodu RunCzech O2 Pražské štafety 2018 (4x 5 km) a poběžíte pro dobrou věc -  pro centrum ACORUS, které pomáhá obětem domácího násilí.

Akce se koná ve čtvrtek 14. června od 18 hodin v pražské Stromovce.

Startovné je tisíc korun na osobu - šestset korun je poplatek společnosti RunCzech a čytřista korunami podpoříte fungování centra ACORUS a přispějete tak na odbornou pomoc obětem domácího násilí. Každý závodník běží 5 km, což je jeden okruh Stromovkou. 

 

 

 

Před platbou se, prosím, NEJDŘÍVE ZAREGISTRUJTE NA EMAIL: petra.rosicka@acorus.cz, máme pro Vás startovní čísla. Zaregistrujte se buď jako tým čtyř závodníků nebo jako jednotlivec a my Vám běžecké kolegy přiřadíme a utvoříme "závodní" týmy. 

Běhu zdar!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

RUN for ACORUS - the Czech Charity of the Year 2017!

Join us at the RunCzech O2 Prague Relay race 2018 (4x5 km) and run for a good cause -  ACORUS charity  which helps victims of domestic violence. The event takes place on Thursday, June 14 at 6 pm in Stromovka park, Prague 7.
Entry fee (incl. your starting number) is 1000 CZK, of which 600 CZK goes to the Run Czech organization and 400 CZK will be donated to the ACORUS. Each runner will run a 5km circuit though the wonderful Stromovka park.

Before you pay, please, REGISTER by EMAIL to: petra.rosicka@acorus.cz . Register either as a team of four  or as an individual who will be joined by three other enthusiastic runners - we will form your relay team.

We look forward to seeing you all there.

 
 
 

 

Vyhledat