ACORUS, z. ú.

                    pomoc osobám ohroženým domácím násilím

 

Novinky

Výlet do ZOO a Dinoparku v Plzni

21.6.2011

Letní období jsme letos v Acorusu zahájili výletem pro naše klientky a jejich děti. V den letního slunovratu – 21. června jsme jeli do Zoologické zahrady v Plzni, která je známá tím, že jednu její část obývají dinosauři.

Letní období jsme letos v Acorusu zahájili výletem pro naše klientky a jejich děti.  V den letního slunovratu – 21. června jsme jeli do Zoologické zahrady v Plzni, která je známá tím, že jednu její část obývají dinosauři. Repliky pravěkých zvířat jsou vskutku věrné, zvuky, které se v Dinoparku ozývají, dokreslují atmosféru  druhohorní krajiny. Součástí parku je i 3D kino, kde se promítá příběh dinosauřího mláděte od jeho narození po dospělost. Malí diváci byli filmem nadšení – zdálo se, že se nikdo nebál!
V průběhu návštěvy ZOO a Dinoparku dostaly děti kvíz, ve kterém měly (ty menší za pomoci maminek) řešit úkoly, které se týkaly dinosauřího života. Za vyřešení dostaly na závěr drobné dárky od sponzorů. Dopravu na akci jsme zajistili prostřednictvím autobusu od naší partnerské firmy Veolia, které tímto děkujeme za přijemný a na zážitky bohatý den.

 
 

 

Vyhledat