ACORUS, z. ú.

                    pomoc osobám ohroženým domácím násilím

 

Novinky

Výlet do Šťastné země

19.6.2012

Jednu červnovou neděli jsme podnikli výlet do přírodního zábavného dětského areálu s názvem Šťastná země. Vyjeli jsme ráno kolem 9 hodiny ranní z ACORUSu autobusem od společnosti Veolia Transport, na Chodově jsme nabrali naše milé spolucestující z Klokánku a nic nám nebránilo nabrat po dálnici směr Šťastná země a těšit se na prima zážitky. Během cesty hustě pršelo, ale naštěstí, když jsme dorazili do areálu, déšť ustal, a tak jsme si mohli užít krásy areálu.

Krásný areál Šťastné země se nachází v malebné vesničce s názvem Radvánovice v blízkosti Turnova, vznikl v roce 2004 a během své existence si získal množství stálých návštěvníků, proto jsme se rozhodli i my okusit jeho kouzlo. Areál nám mimo jiné nabídl dřevěný hrad, trpasličí vesničku s chaloupkami Kejchala, Dřímala, Šmudly, Štístka, Rejpala a Sněhurky, houpačky, prolézačky, prožitkový Geopark či pískové rýžoviště s pravými českými granátky a také oblíbené vzduchové trampolíny, která nás upoutaly jako první. Všechny tyto atrakce jsme si užívali, děcka měla možnost se ještě projet na koních, ponících, motorkách či čtyřkolkách.

Výlet jsme si všichni skvěle užili, což bylo dokázáno při zpáteční cestě do Prahy, kdy téměř všichni cestující v autobuse upadli do říše spánku.

Závěrem bychom jménem všech zúčastněných chtěli poděkovat areálu Šťastné země, že jsme mohli přijet a užít si prima den zcela zadarmo. Další dík patří společnosti Veolia Transport, která nám zapůjčila autobus s velice sympatickým panem řidičem, a to vše také zdarma.

    

 
 

 

Vyhledat