ACORUS, z. ú.

                    pomoc osobám ohroženým domácím násilím

 

Novinky

Zlepšujeme prostředí AD...

15.2.2013

Zlepšujeme prostředí azylového domu a bytu následné pomoci

O výměně starých oken v obytné části azylového domu za nová plastová jsme vás již informovali.Nyní jsme některé pokoje a společné prostory vymalovali pěkně barevně – kuchyň září žlutou barvou, společenské prostory na vás dýchnou uklidňující světle zelenou a v některých pokojích najdete teplou žlutou nebo oranžovou barvu. Také jsme nakoupi...li nový nábytek, který nahradí ty nejstarší a nejhorší kusy v pokojích klientek. Minulý týden nám také dovezli a nainstalovali novou nájezdovou rampu pro bezbariérový přístup do zařízení. Tato je krásně stříbrná a oproti té staré tmavé našemu domu pěkně sluší.

Pár vylepšení jsme udělali také v našem bytě, kde proběhla kompletní rekonstrukce elektrických rozvodů a následně jsme vymalovali.

A co nás čeká dál? V průběhu února bude instalována do komunitní místnosti nová dřevěná stěna s knihovnou, kterou v současné době vyrábí šikovný pan truhlář. A potom bude čas na kompletní renovaci terapeutické místnosti, na kterou nám darovala peníze GE Money Bank. Tímto této bance děkujeme a až bude vše hotovo, rozhodně vás budeme informovat.
Z nových změn a vylepšení se všichni těšíme a doufáme, že nějakou dobu vydrží.

 

 
 

 

Vyhledat