ACORUS, z. ú.

                    pomoc osobám ohroženým domácím násilím

 

Novinky

4.ROČNÍK POCHODU ŠLAPEME NÁSILÍ NA PATY

18.9.2017

Zveme na 4.ročník pochodu Šlapeme násilí na paty, který se uskuteční v SOBOTU 23. září. Stejně jako každý rok, celý výtěžek ze startovného půjde na odbornou pomoc obětem domácího násilí. Na start v kempu Džbán na Praze 6 se lze postavit kdykoliv mezi 11 a 13 hodinou a vydat se na jednu ze dvou okružních tras.

Děti získají diplomy za splnění zábavných úkolů na stanovištích rozmístěných na 6kilometrové okružní rodinné trase. Zdatnější chodci se mohou z kempu Džbán vydat na "turistickou" okružní trasu o délce 11 kilometrů. Obě trasy vedou malebným Šáreckým údolím v Praze 6 a jsou sjízdné kočárkem.

Na odpoledne je v kempu Džbán připraven zábavný program pro celou rodinu.Na podiu v kempu Džbán vystoupí divadlo Damúza (Pohádky z lesa), o hudbu se postará Štěpán Uhlíř se studenty a skupina The Conditionals. Na účastníky dále čeká stánek se zábavnými vědeckými pokusy, výtvarná dílnička pro děti, workshop Rugby Clubu Tatra Smíchov, focení s Vespou, stánek Policie ČR s kvízy pro děti a další.

Budeme vás postupně informovat - sledujte facebook Charitativni pochod Šlapeme násilí na paty

Zaregistrovat se můžete již nyní. Uhraďte charitativní startovné v minimální výši 150,-Kč prostřednictvím platební brány "Darujme.cz" .

Na pvních 100 on-line registrovaných čekajív den pochodu dárky od našich sponzorů.

 
 

 

Vyhledat