ACORUS, z. ú.

                    pomoc osobám ohroženým domácím násilím

 

3.ročník charitativního pochodu „Šlapeme násilí na paty“

sobota 24.září 2016, Divoká Šárka, Praha 6

Zveme vás na 3. ročník charitativního pochodu "Šlapeme násilí na paty", který se  uskuteční  v sobotu 24. září 2016 v Divoké Šárce na Praze 6.  Minimální startovné 150 Kč, děti zdarma. Na start se v kempu Džbán můžete postavit kdykoliv mezi 11. a 13. hodinou.

Letos jsme pro vás připravili dvě okružní trasy Šáreckým údolím. Rodinnou, o délce 6 km, kde cestou naleznete zábavná stanoviště s úkoly pro děti, v cíli odměna za jejich splnění. Pro zdatnější chodce okružní trasa o délce 11 km. Zábavný program pro celou rodinu od 14 hod v kempu Džbán. Zahájí cvičitelka a moderátorka Hana Kynychová. Na podiu vystoupí divadlo Rolnička a hudební uskupení Acapella Všelijak a The Conditionals, kapela složená z učitelů Pražské britské školy PBS. Zábavné experimenty s Vědou nás baví, výtvarná dílnička pro děti a rugby workshop. V kempu naleznete i informační stánek Policie ČR, která se stala partnerem akce.
Sledujte náš facebook Charitativni pochod Šlapeme násilí na paty

Budeme vás postupně informovat - sledujte náš facebook Charitativni pochod Šlapeme násilí na paty 

 

ONLINE  REGISTRACE  ZAHÁJENA

Registrovat se můžete již nyní. POZOR, prvních 100 účastníků registrovaných online obdrží v den pochodu na startu tašku s dárky od sponzorů. Uhraďte charitativní startovné v minimální výši 150,- Kč prostřednictvím platební brány "Darujme.cz" (viz níže) . Nezapomeňte zaškrtnout políčko „Chci obdržet potvrzení o daru“, které naleznete dole v levém sloupci „Identifikační  údaje“.


 

 

Náš velký dík patří  všem oficiálním partnerům a sponzorům, bez jejichž přispění by se pochod nemohl uskutečnit. Moc děkujeme!

Záštita:  starosta Městské části Prahy 6  Mgr.Ondřej Kolář

Hlavní partner:  Nadace O2

Mediální partneři: měsíčníky Maminka a Moje psychologie, online magazín luxus.cz, měsíčník Vaše 6,  týdeník Euro, nakladatelství Mladá fronta, Rádio Kiss a Country Radio.

Partneři pochodu: Městská část Praha 6, Dopravní podnik hl.m.Prahy, The Prague British School,  Česko-irská asociace CIBCA,  kemp Džbán,  Albert,  tiskárna Helma, Antalis, Locanda Emanuelle, Kantu, Annabis, Agata Hair, Stop Filtr a Preciosa.

Partneři doprovodného programu: Policie ČR, Rugby Club Tatra Smíchov, Věda nás baví, divadlo Rolnička,  ACapella Všelijak, The Conditionals a Vespa Club Praha.

 

 
 

 

Vyhledat